FRYZJERSTWO

Fryzjerstwo 

koloryzacja wella

Coraz więcej osób stara się wybierać świadomie produkty, z których korzysta. Zdrowie, poczucie komfortu oraz bliski kontakt z naturą to wartości, które stają się coraz bardziej pożądane. Zmienia się również nasz sposób dbania o siebie i swoją urodę.

 

Koleston Perfect przekracza granice koloryzacji permanentnej

nieograniczona ilość kolorów: 115 odcieni do wyboru

technologia Triluxiv – większy połysk koloru, bardziej intensywny i równomierny kolor na całej długości włosa 

łagodne farbowanie

100% pokrycia siwych włosów

Koloryzacja Color Touch

kolor utrzymujący się przez 4-6 tygodni

bez amoniaku, delikatnie działa na włosy

brak odrostów, pokrycie włosów siwych , gdy ich udział jest mniejszy niż 50%

połysk i oryginalne kolory

specjalna kompozycja składników pielęgnujących: płynna keratyna i wosk pszczeli gwarantują wspaniałą kondycję włosów

nieograniczona ilość kolorów 

OLAPLEX

Profesjonalny system regeneracji włosów OLAPLEX został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Produkty OLAPLEX, jako jedyne dostępne na rynku zawierają specjalnie opatentowany składnik, który wnika w głąb włosa, naprawiając i replikując zerwane mostki dwusiarczkowe znajdujące się w ich wnętrzu. Inne na pozór podobne dostępne na rynku produkty jedynie oblepiają włosy, nie regenerując ich. OLAPLEX można stosować podczas zabiegu koloryzacji w salonie lub jako zabieg regenerujący.OLAPLEX nie tylko odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe ale sprawia również, że włosy stają się miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System OLAPLEX umożliwia również radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt OLAPLEX No.3 Hair Perfector, który stosuje się w domu pomiędzy zabiegami w salonie. Żaden z produktów OLAPLEX nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Pielęgnacja wella

Klientki najczęściej borykają się z problemem przesuszenia włosów, na skutek przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach, w których powietrze jest wyjątkowo suche. Z kolei noszenie czapek sprzyja elektryzowaniu się włosów.

Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy regularna pielęgnacja, czy warto udać się do fryzjera?

Pielęgnacja powinna odbywać się systematycznie, niezależnie od pory roku, podczas każdego mycia. Po tak trudnym dla włosów okresie, jakim jest zima, warto udać się do fryzjera, aby dokonać diagnozy problemu i dobrać odpowiedni zabieg wykonywany w salonie oraz pielęgnację do dalszego stosowania w domu. Dodatkowo, fryzjer posiada nie tylko profesjonalne kosmetyki, ale też odpowiednie narzędzia, jak saunę czy klimazon, które intensyfikują proces nawilżenia i odbudowy włosów.

Sprawdz ceny wszystkich zabiegów