MANICURE & PEDICURE

PIELĘGNACJA DŁONI 

MANICURE TRADYCYJNY

 Manicure tradycyjny polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu i wyrównaniu ich długości.

Zmiękczone skórki są posmarowane specjalnym preparatem, następnie odsunięte, oraz w razie potrzeby są wycięte cążkami. Po całym zabiegu ,paznokcie można pomalować lakierem.Manicure Hybrydowy

Nasza praca i obowiązki sprawiają , że utrzymanie idealnego manicure wydaje się niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji, kiedy nie chcemy martwić się trwałością lakieru do paznokci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo manicure hybrydowy,lakier ten utwierdza się pod lampą led lub uv. Na paznokciach utrzymuje się około dwóch tygodni.

Manicure Winylowy

Vinylux to lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a im dłużej go nosisz, tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, pęknięcia czy zarysowania.

Jego atutami są trwałość i solidność oraz szybkość i wygoda – właściwości samo-utwardzające lakieru Vinylux oraz brak konieczności użycia bazy sprawiają, że manicure wykonuje się szybko i wygodnie, a dodatkowo można usunąć go samodzielnie w domu.

Manicure Biologiczny

Manicure biologiczny polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni.

Manicure można zakończyć pomalowaniem paznokci.

Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

pedicure

Pedicure klasyczny 

Podstawowy zabieg kosmetyczny, stosowany na męskie i damskie stopy. Pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zgrubień czy przykrych odcisków. Pedicure klasyczny umożliwia nawilżenie stóp, skrócenie i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu. Doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku.

 

rEZERWACJA

Zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz dzwonić bezpośrednio na telefon.

tel:  22 649 00 55