Nowości i Promocje

NOWOŚCI I PROMOCJE

NOWOŚCI

Lift Peel

Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Po zabiegu jędrność i gęstość skóry się poprawia. Zabieg przywraca prawidłowy poziom nawilżenie, wygładza cerę oraz przywraca młody wygląd.

Mezoterapia mikroiglowa dermapen

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen to idealny sposób na piękna i promienna skórę. Polega na mikronakłuciach, które wywołują kontrolowane mikrouszkodzenia odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu i odmłodzenie skory. Igły przenikają w głąb skóry na odpowiednią głębokość (0,25 – 2,5 mm) za pośrednictwem wibracji. Podczas zabiegu wprowadzana jest specjalna ampułka rewitalizująca. Zabieg wykorzystuje naturalne mechanizmy i zdolność skóry do odnowy i remodelingu. Skóra przed zabiegiem jest znieczulana kremem EMLA. Każdorazowo zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany przy użyciu sterylnej, jednorazowej głowicy z bardzo cienkimi igiełkami wykonanymi ze stali chirurgicznej.


Efekty:– widoczne spłycenie zmarszczek twarzy szyi dekoltu

– rewitalizacja skory i poprawa nawilżenia,

– poprawa napięcia oraz wzrost elastyczności i sprężystości

– poprawa kolorytu, zmniejszenie przebarwień
– zmniejszenie sińców pod oczami i odmłodzenie okolicy oka

– naturalna stymulacja produkcji kolagenu

– zmniejszenie porowatości skóry

– znaczące zmniejszenie blizn potrądzikowych
– zmniejszenie rozstępów

manicure kombinowany

Manicure kombinowany to trend, który zaczął królować w salonach kosmetycznych w naszym kraju. Zabieg polega na bardzo dokładnym przygotowaniu płytki paznokcia przed nałożeniem koloru. Manicure kombinowany sprawdza się najlepiej pod hybrydy, ale równie dobrze sprawdzi się pod tradycyjne lakiery do paznokci.

promocje