Nowości i Promocje

NOWOŚCI I PROMOCJE

NOWOŚCI

manicure tytanowy lart

LART to międzynarodowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych stylistów paznokci. Opracowane produkty dopasowane do wymagań ekspertów, którzy chcą uzyskać trwałe efekty w szybki i prosty sposób. Dbamy o to, aby klienci mieli poczucie usługi wykonanej na najwyższym poziomie!

manicure kombinowany

Manicure kombinowany to trend, który zaczął królować w salonach kosmetycznych w naszym kraju. Zabieg polega na bardzo dokładnym przygotowaniu płytki paznokcia przed nałożeniem koloru. Manicure kombinowany sprawdza się najlepiej pod hybrydy, ale równie dobrze sprawdzi się pod tradycyjne lakiery do paznokci.

RetixC Xylogic

To profesjonalny preparat, który odmładza, głęboko stymuluje i regeneruje skórę. RetixC Xylogic to kompletna terapia anti-aging twarzy, szyi i dekoltu. Wykorzystuje retinol – czystą formę witaminy A, jeden z najskuteczniejszych składników, stosowanych w odmładzaniu skóry oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco. RetixC – terapia profesjonalna z wykorzystaniem serum i maski. Aktywny kompleks ActiCell 40% zapewnia synergistyczne działanie 3 czynników: Retinol 4% W postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje zwiększoną penetrację w głąb skóry Witamina C 8% W stabilnej lewoskrętnej postaci, działa silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Antyoksydanty 30% Wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w preparacie Retinol 40% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

Opis zabiegu

 1. demakijaż i odtłuszczenie skóry,
 2. piling kawitacyjny (lub inny indywidulnie dobrany do potrzeb skóry),
 3. nałożenie ampułki z witaminą C i kompleksem antyoksydantów, 
 4. nałożenie maski z retinolem, która musi pozostać na skórze przez okres kilku godzin.

Pacjent zmywa maskę w domu po 6-8 godzinach. Po 2-3 dniach następuje, zaczerwienienie skóry i rozpoczyna się proces złuszczanie naskórka (prószenie), które trwa około 3 dni. Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie. Przez okres kuracji i miesiąc od jej zakończenia należy stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF 50+)

Mezoterapia mikroiglowa dermapen

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen to idealny sposób na piękna i promienna skórę. Polega na mikronakłuciach, które wywołują kontrolowane mikrouszkodzenia odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu i odmłodzenie skory. Igły przenikają w głąb skóry na odpowiednią głębokość (0,25 – 2,5 mm) za pośrednictwem wibracji. Podczas zabiegu wprowadzana jest specjalna ampułka rewitalizująca. Zabieg wykorzystuje naturalne mechanizmy i zdolność skóry do odnowy i remodelingu. Skóra przed zabiegiem jest znieczulana kremem EMLA. Każdorazowo zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany przy użyciu sterylnej, jednorazowej głowicy z bardzo cienkimi igiełkami wykonanymi ze stali chirurgicznej.

Efekty:

 1. widoczne spłycenie zmarszczek twarzy szyi dekoltu
 2. rewitalizacja skory i poprawa nawilżenia,
 3. poprawa napięcia oraz wzrost elastyczności i sprężystości
 4. poprawa kolorytu, zmniejszenie przebarwień
 5.  zmniejszenie sińców pod oczami i odmłodzenie okolicy oka
 6. naturalna stymulacja produkcji kolagenu
 7. zmniejszenie porowatości skóry
 8. znaczące zmniejszenie blizn potrądzikowych
 9. zmniejszenie rozstępów