ZABIEGI KOSMETYCZNE

Zabiegi kosmetyczne

Dlaczego KLAPP Cosmetics?

Klapp Cosmetics jest wiodącym europejskim, producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Oferta tej marki to bardzo szeroki asortyment produktów, wśród których można znaleźć odpowiedź na niemal każdą potrzebę skóry. Nie ma defektu cery, którego nie można rozwiązać pracując z kosmetykami KLAPP. Poszczególne linie pielęgnacyjne charakteryzuje innowacyjny zabieg setowy przeznaczony do indywidualnej terapii oraz ogromna różnorodność preparatów dająca nieograniczone możliwości komponowania niepowtarzalnych kuracji bądź jednorazowych zabiegów.

 

SKINSHOOTER

SKINSHOOTER to najnowsze urządzenie firmy KLAPP Cosmetics do mezoterapii bezigłowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie wykorzystywane w usuwaniu różnych niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na odpowiednią głębokość. Podczas zabiegu używana jest wraz z jednym z sześciu wysoko skoncentrowanych CLINICAL CARE SERUM. Wykorzystanie zjawiska mezoporacji i elektroosmozy co umożliwia dostarczenie do skóry aż 6 ml serum podczas jednego zabiegu oraz fizykalną stymulację skóry.

Główne efekty zabiegu mezoterapii SKINSHOOTER to:
· napięcie i wygładzenie skóry dający natychmiastowy efekt liftingu
· nawilżenie skóry
· przywrócenie skórze młodego wyglądu.

Sprawdź wszystkie zabiegi

Zabieg mezoterapii mikroigłowej

Dermapen to idealny sposób na piękna i promienna skórę. Polega na mikronakłuciach, które wywołują kontrolowane mikrouszkodzenia odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu i odmlodzenie skory. Igły przenikają w głąb skóry na odpowiednią głębokość (0,25 – 2,5 mm) za pośrednictwem wibracji. Podczas zabiegu wprowadzana jest specjalna ampulka rewitalizujaca. Zabieg wykorzystuje naturalne mechanizmy i zdolność skóry do odnowy i remodelingu. Skóra przed zabiegiem jest znieczulana kremem EMLA. Każdorazowo zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany przy użyciu sterylnej, jednorazowej głowicy z bardzo cienkimi igiełkami wykonanymi ze stali chirurgicznej. Efekty: – widoczne spłycenie zmarszczek twarzy szyi dekoltu – rewitalizacja skory i poprawa nawilzenia, – poprawa napięcia oraz wzrost elastyczności i sprężystości – poprawa kolorytu, zmniejszenie przebarwien – zmniejszenie sincow pod oczami i odmlodzenie okolicy oka – naturalna stymulacja produkcji kolagenu – zmniejszenie porowatosci skóry – znaczące zmniejszenie blizn potrądzikowych – zmniejszenie rozstępów

rEZERWACJA

Zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz dzwonić bezpośrednio na telefon 

tel:  22 649 00 55

Sprawdz ceny wszystkich zabiegów